Yaşamın İhtişamına Sahip Ol!

Tutkuların ve İhtişamın Sihirli Anahtarı
Violla Center’da!

Alışılmışın dışına çıkmanın zamanı gelmedi mi? Hayatını bu kadar eşsiz yaşarken sadece sana ait olanı iste ve ihtişamın parçası ol. Violla Center’da çok özel mücevherler ve takılar seni bekliyor! Fabergé, Fibula, Pasquale Bruni, Roberto Coin aradığın tüm markalar burada…

Özel Siparişlerde Ekstra Hızlı Teslimat
Sabırsızlanıyorsan, çözümümüz var!
Özel bir sipariş verdiğinizde sizin için ekstra hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirebilirizi.
Gizliliğiniz Önemli
Sadece sizin ve bizim aramızda!
Gizliliğine önem veren müşterilerimiz için özel vip araçlar ve odalarda sunum imkanı.
Vip Araç Hizmeti
Biz Size Gelelim
Eğer Violla Center ürünleriyle ve markalarıyla ilgileniyorsanız. VİP Aracımız size gelsin.
Image module

1836 yılında Sonvilier’de başlayan heyecan dolu macera Lois-Ulysse Chopard öncülüğünde ilk adımını attı. Sıradışı tasarımlarıyla, eserler yaratan ve tüm dünyaya ün sanan Chopard, hassasiyet ve güvenilirliği esas aldı. Eşsiz tutkuları ve sanatı bir araya getirerek daha önce hiç olmayanı, hiç tasarlanmamış olanı kısaca eşsiz olanı üretti. Farklığını “arzuları” yerine getirmeyi hedefleyerek göstermektedir. Eğer bir Chopard ürününe sahipseniz yaşamı çok özel hissediyorsunuzdur.

Image module

1882 Yılında Peter Carl Fabergé, babasından devraldığı mücevher firmasını kardeşi Agathon ile birlikte hızlıca büyütmeye başladı. Şirket kısa sürede mücevherlerinde moda olmasıyla birlikte sektörün fenomeni haline dönüştü. Fabergé’in en çok bilinen ve tanınan eserleri arasında İmparatorluk Paskalya Yumurtaları gibi özel tasarım ürünler yer almaktadır. Fabergé ve Rolls-Royce 2018 yılında özel bir proje için birlikte çalıştılar ortaya çıkan şaheser ise The Spirit of Ecstasy Egg’di. Fabergé 1882’den beri özel tasarımın ve eşsizliğin sembol markası olarak hizmet vermektedir. Violla Jewellery & Watches olarak, Mağazamızda Fabergé’in çok özel ürünleri sizleri bekliyor.

Image module

Fibula Jewelry, 30 yılı aşkın tecrübesiyle özel tasarım ürünler üretmektedir. Eşsiz ve tamamen size özel tasarımlarla ihtişamın bir parçasını yanınızda taşıyabilirisiniz. Fibula, altın, platin ve gümüş gibi materyalleri; pırlanta, elmas gibi çok özel cevherlerle bir araya getirerek olağan üstü işçilik ve tasarımlar sunmaktadır. Sanat ve özel tasarımın buluştuğu bu noktada ihtişam sizi çağırıyor. Violla Center’da Fibula Jewelry ürünlerini bulabilir, özel tasarım ve sıradışı çizgide tasarımlara şahitlik edebilirsiniz.

Image module

Eğer Pasquale Bruni ürünü kullanıyorsanız; daha güzel hissediyor, daha özel seviliyor ve daha derin bir ruhu taşıyorsunuzdur. Çünkü Pasquale Bruni’nin yola çıktığı söylem budur. Pasquale Bruni, yüksek kaliteli mücevherler yaratan İtalyan mücevher markasıdır. Lucy Lui, Amal Alamuddin and George Clooney, Naomi Campbel, Jennifer Lopez, Rihanna, Michelle Obama, Alessandra Ambrosio gibi dünyaca ünlü kişiler tarafından tercih edilen bir mücevher markasıdır. Eğer bir Pasquale Bruni ürününe sahip olmak istiyorsanız sizi mağazamıza bekliyor.

Image module

Güzellikten ilham alıyor, en eşsizi yaratıyorlar. Roberto Coin, dünyanın çeşitliliklerinden ilham alır ve çeşitliliği sever. Koleksiyonlarının her biri gelecek ile geçmiş arasındaki dengeyi doğa ile bütünleştirerek sunar. İtalyan zanaatkarlar ve mücevher ustaları tarafından özenle tasarlanır ve eşsiz parça üretilmiş olur. Roberto Coin ürünü kullanıyorsanız, sizde hayatın tüm güzelliklerinden bir parça taşıyorsunuzdur. Michelle Obama, Valeria Mazza, Petra Nemcova, Maria Shriver, Oprah Winfrey, Ksenija Rappoport, Elizabeth Hurley gibi dünyaca ünlü kişiler Roberto Coin’i tercih etmektedirler. V-Center’da Roberto Coin ürünleri seni bekliyor.

Image module

Sizin tutkunuzu tasarlayalım, hayallerinizdeki estetiği size özel üretelim

Her bir Violla mücevheri, nadir bulunan değerleri taşların, renklerin ve vformların uyumlu birlikteliğiyle yaratılıyor. Böylece mükemmel tasarım, kusursuz işçilikle birleşmiş oluyor. Zarif, güzel ve kaliteli mücevherler ancak değerli taş ustaları tarafında uzman bilgisi ve yılların tecrübesi ile üretilebilir. Fatih Sultan Mehmet’in dünya çapındaki ustaları sarayına topladığı 15.yüzyıldan itibaren, eski usların hünerleri her parçaya ince ince dokunmuştur. VIOLLA’da zanaatkar köklere bağlı kalarak, her parçasında ayrı bir güzellik barından bu değerli el işçiliğine büyük saygı duymaktadır.