İş, Bilim ve Siyaset Dünyası Violla’da

Antalya’da 15 otelde mücevher mağazası bulunan Violla Jewellery’nin, İsviçre’nin prestijli saat şirketlerinden Breguet’in ürünlerini satmaya başlaması nedeniyle düzenlenen yemekte iş, bilim ve siyaset dünyası bir araya geldi.

Arma Restaurant’ta düzenlenen yemekte Breguet Ortadoğu Bölge Sorumlusu Rafi Davoudlarian, Swatch Türkiye Genel Müdürü Roland Streule, Violla Jewellery sahibi Seviye Beden ve Zeki Bedel ev sahipliğini üstlendi. Yemeğe Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, yüz nakilleriyle ünlü Prof. Dr. Ömer Özkan ile eşi Doç. Dr. Özlenen Özkan gibi isimler katıldı. 

ANTALYA’DA 15 OTELDE MUCEVHER MAGAZASI BULUNAN VIOLLA JEWELLERY’NIN, ISVICRE’NIN PRESTIJLI SAAT SIRKETLERINDEN BREGUET’IN URUNLERINI SATMAYA BASLAMASI NEDENIYLE DUZENLENEN YEMEKTE IS, BILIM VE SIYASET DUNYASI BIR ARAYA GELDI. GECEYE BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MENDERES TUREL ESI EBRU TUREL ILE BIRLIKTE KATILDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Antalya iş, sanat, bilim ve siyaset dünyasını buluşturan yemekte Başkan Türel’e, Violla Jewellery sahibi Seviye Beden tarafından Breguet marka duvar saati hediye edildi. Saati ofisinde her daim göreceği bir köşeye asacağını belirten Türel, davetlilerle bol bol sohbet etti. Geceye katılan davetliler şık giyimleriyle dikkati çekti. 

ANTALYA’DA 15 OTELDE MUCEVHER MAGAZASI BULUNAN VIOLLA JEWELLERY’NIN, ISVICRE’NIN PRESTIJLI SAAT SIRKETLERINDEN BREGUET’IN URUNLERINI SATMAYA BASLAMASI NEDENIYLE DUZENLENEN YEMEKTE IS, BILIM VE SIYASET DUNYASI BIR ARAYA GELDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

 KUTLAMA KOKTEYLİ

Violla Jewellery, yemekten önce de Breguet ürünlerinin satışı nedeniyle mağaza içerisinde bir kokteyl düzenleyerek, Violla-Breguet birlikteliğini kutladı. Kokteyle Breguet Ortadoğu Bölge Sorumlusu Davoudlarian, Swatch Türkiye Genel Müdürü Streule, Violla Jewellery sahibi Seviye Beden ve Zeki Bedel katıldı. 

Breguet saatlerinin yeni koleksiyonunun ilk kez görücüye çıktığı kokteylde, fiyatları 20 bin ila 500 bin Euro arasında değişen saatler hosteslerce davetlilere tanıtıldı. Birbirinden değerli saat ve mücevherleri yakından inceleyen davetlilerden bazıları da eşlerine hediye aldı.