Chopard 2016 Koleksiyonlarını Özel Davet

İsveçre’nin önde gelen saat ve mücevher markası olan Chopard 2016 Koleksiyonlarını özel bir davet ile Violla Lara Watches & Jewellery’de tanıttı.

İsviçre’nin önde gelen markası Chopard’ın 2016 koleksiyonlarını, şık ve özel bir davet ile Antalya’nın zarif hanımlarına, özel bir sunumla tanıtan Chopard Marka Müdürü Engin Biterge, markanın tarihçesi ve özellikleri hakkında bilgiler verdi.

Antalya’nın tanınmış simalarından Arzu Külahçı, İlhan Kadam, Pınar Bozkan Karataş, İlknur Duran, Gülay Tolunay, Naciye Melikoğlu, Almila Bilen, Gül Hacıarifoğlu gibi özel davetlilerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Chopard’ın yeni koleksiyonları ve büyüleyici dünyası davetlilerin beğenisini topladı.

Chopard Hakkında

1963 yılında Scheufele ailesi yönetimine geçen Chopard, muazzam bir ilerleme göstererek; lüks mücevherat dünyasına harika bir deneyim yaşattı. Bugün en gelişmiş teknolojileri en yaratıcı çizgilerle buluşturduğu tasarımlarıyla bilinen Chopard, bu iki özelliği bünyesinde birleştirerek kısa sürede lüks saat ve mücevher endüstrisinin en prestijli markalarından birine dönüştü. Saat ve mücevher alanında eksiksiz bir koleksiyon sunan Chopard, bu çeşitliliğiyle lüks segmetteki az sayıda markadan da biridir. Sunduğu koleksiyonlar arasında; erkeklere özel spor saat koleksiyonunu (Classic Racing Collection), karmaşık yapılı, mekanik saat klasikleri koleksiyonu (L.U.C. Collection), kadınlar için spor ve şık