Görkemli Açılış

Dünyaca ünlü saat markalarını ve özel tasarım mücevherleri bünyesinde barındıran Violla Jewellery’nin Lara’daki 2 katlı mağazası açıldı.

Tekelioğlu Caddesi’ndeki mağazanın açılışına Antalya cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra sektör temsilcileri de katılım gösterdi. Seviye-Zeki Bedel çiftinin ev sahipliği yaptığı açılışta birbirinden özel tasarımlar göz kamaştırdı. Breguet, Harry wınston, JaquetDroz, Longınes, Chopard, Blancpain ve Omega gibi dünya markalarının vitrinleri süslediği mağazadaki saatler ise görenleri hayran bıraktı.

ÖZEL MÜCEVHERLER DİKKAT ÇEKTİ

Açılış davetinde örnek bir ev sahipliği sergileyen Seviye-Zeki Bedel çifti tüm konuklarıyla yakından ilgilendi. Organizasyonda konuklara ikram edilen lezzetleri ise IC Airport Otel’in usta elleri hazırladı. Konuklar leziz ikramlar ve klasik müzik performansıyla unutulmaz dakikalar yaşadı. Canlı performans ile Londra’dan gelen Louis Idiag konukları mest ederken, Vedat Efe Demirtopuz ise saksafonuyla dinleyenlerden dakikalarca alkış aldı. ViollaJewellery’in özel tasarımları davete katılan konukları büyülerken, görevliler mücevherler ve saatler hakkında bilgi verdiler.  

Kaynak: Haber Antalya